Anastazja Włodarczyk


Absolwentka wydziału filologii polskiej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania i Prawa im. H. Chodkowskiej w Warszawie, studia podyplomowe kierunek : business coaching

Ma ponad 10-letnie doświadczenie w handlu zagranicznym szczególnie ze wschodnimi partnerami. Zajmowała się koordynowaniem eksportu w polskich firmach, była uczestnikiem wielu targów międzynarodowych (Moskwa, Kijów, Erewań, Kiszyniów, Mińsk).

 

Największą satysfakcję odnajduje we wspieraniu innych w procesach zmian oraz własnym rozwoju.

Jej pasją jest taniec (ukończyła Ukończyła Szkołę Choreograficzną w Brześciu – Białoruś), podróże kulinarne, literatura rosyjska.

 

Specjalizuje się w:

 

 

  • Szkoleniach: specjalizuje się w szkoleniach z zarządzania czasem, wyznaczanie i osiągania celów oraz radzeniem sobie ze stresem.

 

  • Coachingu: z zakresu wspierania na drodze uzyskania harmonii ciała i umysłu tzw. Coaching Zdrowia, odchudzania i wpływu emocji na ciało – Diet Coachingu oraz Business Coachingu skierowanym do osób chcących wejść na rynek wschodni.

 

  • Doradztwie: dla biznesu z zakresu współpracy międzynarodowej i budowania relacji biznesowych ze wschodnimi partnerami.

 

  • Mentoring i doradztwo indywidualne: z zarządzania emocjami, radzenia sobie ze stresem, świadomego kształtowania swojego zdrowia i życia.

 

  • Zajęcia prowadzi także w języku rosyjskim na każdym poziomie komunikacji.

 

Szkoleniowiec